Sitemizde 1 kategoride toplam 4 İlan bulunmaktadır.
BİZİ ARAYIN 0534 394 13 08

Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda
Türkiye’nin değil aynı zamanda Ortadoğu ve Balkanlarında en büyük un üretim tesisi olmayı başarmış, yurt içerisinde pazarlama ağını tüm ülkeye yayarak aranan marka olma özelliğini kazanmıştır. 50 kg, 25 kg, gibi ambalajlarının yanı sıra 15, 10 kg, 5 kg, 2 kg, ve 1 kg. lık perakende paketleri de ulusal marketlerin raflarında yerlerini almıştır. Özel Amaçlı Buğday Unu, Çeşitlik Un, Ekmeklik Buğday Unu, Baklavalık – Böreklik, Pastalık ve Kadayıflık un üretimi ile “UN” denilince akla gelen ilk isim olmayı başarmıştır. Firmamız yalnız yurt için değil yurt dışı pazarında da Kalbeun ismi ve kalitesi ile tercih edilen marka olmaya devam edecektir.

Irak, Libya, Azerbaycan, Suriye, Sudan, KKTC, Endonezya ve bir çok Afrika ülkesindeki müşterilerle iş yapmakla birlikte Kalbe Un, Birleşmiş Milletler, Kızıl Haç, Unesco gibi Uluslar arası yardım kuruluşlarının da resmi tedarikçisidir ve bu kuruluşların un alım ihalelerine katılarak yüksek tonajlarda ihracat gerçekleştirip ülkemize önemli döviz girdisi sağlamaktadır. Türk ürünleri dünya pazarında yer alması için girişimcilik ruhuyla yurtdışına yatırım yapmayı da görev edinmiştir. Firmamız hasat dönemlerinde köylü ve çiftçiden yüksek miktarlarda buğday alımı yaparak bölgenin en büyük buğday alıcısı vizyonuna ulaşmış olup yurt içi alımlarını Toprak Mahsülleri Ofisinin yurdun çeşitli bölgelerinde bulunan depolarından yurt dışı alımlarını ise Kanada, Rusya, Ukrayna, Litvanya, Almanya gibi AB ülkelerinden yaparak dünyanın çeşitli buğday üreticisi ülkelerinden yılda yaklaşık 700.000 ton ila 1.000.000 ton buğday ithalatı gerçekleştirmektedir.

Kalbe Un olarak vizyonumuz en kaliteli buğdayları değirmeninde öğütüp en uygun fiyata piyasaya süren, kurulduğu günden bu yana istikrarlı kadrosunun tecrübesini, teknolojinin gücü ile birleştirip faaliyetlerini küresel ölçeğe çıkartarak sektöründe öncü lider şirket olmak. Ayrıca 1993’ten bu yana edinilen bilgi birikim ve tecrübelerimizi harmanlayarak, ​

• İş ahlakından ve kaliteden taviz vermeyen,
• müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan,
• müşterilerini ticari başarıyı sürdürebilmede önemli bir paydaş kabul ederken rakipleri ile doğru ve adil bir şekilde yarışıp piyasaya yön veren,
• her koşulda en iyisini yapabilmek adına sınırsız istek güden,
• sürekli yenilenen teknolojisi ve sektöre öncülük ederek,
• ülke refahına katkı sağlamak adına ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen marka olmak.

Her zaman güven veren hizmetiyle ve hiç bir zaman değişmeyen kalitesiyle Beşler Un geçmişten geleceğe emin adımlarla ilerleyecektir.

Bize Ulaşın

Sosyal Medya

Sayfa Başı